Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer52699/public_html/autoinstalator/test.bestin.media/wordpress18890/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Audyt oferty - Bestin.

Darmowy audyt Twojej oferty w Social Media

Wypełnij formularz, a przekażemy Ci wskazówki
co można ulepszyć w wybranej ofercie

Co wpływa na jakość Twojej sprzedaży w Mediach Społecznościowych?

Dopasowanie oferty i język wygrywają! Nawet najbardziej wymyślne kombinacje w zakresie targetowania nie przyniosą takiego efekty jak precyzyjne dopracowanie całokształtu Twojej oferty. To właśnie te „miękkie” parametry mają bezpośredni wpływ na skuteczność sprzedaży. Nawet pozornie mało ważny detal może negatywnie wpływać na efekt końcowy. Doskonałym sposobem na odkrycie wszystkich czynników, które osłabiają skuteczność, jest przeprowadzenie audytu reklamowego.

Jak zwiększyć sprzedaż w Social Mediach?

Przy przeprowadzaniu audytu skupiamy się na elementach, które bezpośrednio wpływają na sprzedaż. Po dokonaniu weryfikacji Twoich działań, otrzymasz szczegółowy raport, opisujący punkty analizy, ich istotność oraz korzyści związane z korzystaniem z danych funkcji.

W raporcie znajdziesz również rekomendacje dotyczące poprawek, które należy wprowadzić, aby funkcje działały prawidłowo. Po przesłaniu raportu umówimy się na spotkanie konsultacyjne, podczas którego omówimy wyniki audytu.

Nie trać czasu na eksperymenty
z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.