Google Ads

Google Ads jest świetną opcją w marketingu internetowym, aby w szybki i prosty sposób pojawić się w wyszukiwarce Google. W ramach systemu płatnych reklam Google możliwe jest wyświetlanie ich w najbardziej widocznych miejscach wśród wyników wyszukiwania takich jak YouTube, sklep Google Play, w skrzynce odbiorczej Gmail, a także w Mapach Google.
Dodatkowo Google Ads pozwala na wyświetlanie reklam na stronach takich jak Onet.pl, Wp.pl czy Interia.pl. Dzięki zaawansowanym narzędziom targetowania reklamy trafiają do potencjalnych klientów, zainteresowanych poszczególnymi produktami lub usługami.

Za każde kliknięcie w reklamę firma płaci konkretną kwotę, co daje możliwość kontrolowania kosztów kampanii. Google Ads pozwala na zwiększenie zasięgu reklam oraz generowanie ruchu na stronie internetowej.

Google Ads ilustracja
Google Ads diagram

Sieć wyszukiwania – reklamy tekstowe, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google, na podstawie fraz kluczowych, wpisywanych przez użytkowników w wyszukiwarkę

Reklamy w aplikacji – reklamy wyświetlane w formie banerów, bloków tekstowych lub filmów wideo, widoczne dla użytkowników aplikacji, którzy podczas korzystania z różnych aplikacji na urządzeniach mobilnych przeglądają treści lub korzystają z innych jej funkcji

Google Display Network – reklamy graficznem wyświetlające się na stronach internetowych, korzystających z usług Google AdSense na podstawie fraz kluczowych i tematyki witryn

YouTube – reklamy wideo, które wyświetlają się przed, w trakcie lub po odtwarzaniu filmów na YouTube, na podstawie fraz kluczowych lub tematyki filmu

Merchant Center (reklamy zakupowe) – reklamy produktowe, wyświetlające się w wynikach wyszukiwania w Google, prezentujące konkretne produkty związane z zapytaniem użyutkownika

Google Ads laptop

Znaczenie Google Ads w e-commerce

Google Ads to narzędzie, które umożliwia sklepom internetowym dotarcie do potencjalnych klientów w czasie, gdy ci szukają produktów lub usług, oferowanych przez daną firmę.

Dzięki Google Ads, sklepy internetowe mogą znacznie zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania, informować klientów o swoich produktach lub usługach i dotrzeć do konsumentów zainteresowanych konkretnymi ofertami.

Dodatkowo Google oferuje opcję remarketingu, czyli wyświetlania reklam użytkownikom, którzy mieli kontakt z ofertą, ale nie dokonali pożądanej konwersji. Dzięki odpowiednio prowadzonym kampaniom Google Ads, sklepy internetowe mogą zwiększyć swoją sprzedaż i zyskać nowych klientów.

Google Ads dla stron internetowych

Google Ads umożliwia firmom skuteczną promocję usług w internecie. Reklamy wyświetlane są w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach internetowych uczestniczących w programie reklamowym Google AdSense, co umożliwia firmom dotarcie do osób, które są zainteresowane danym tematem.

Wykorzystanie Google Ads przez strony internetowe pozwala na zwiększenie ruchu na stronie, generowanie większej liczby leadów oraz konwersji, a także możliwość dokładnego monitorowania wyników i optymalizacji kampanii w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo Google pozwala na dostosowanie kampanii reklamowych do konkretnych regionów geograficznych czy urządzeń, co pozwala na lepsze dopasowanie działań do potrzeb i preferencji odbiorców.

laptop1
Google Ads strzałka

Google dla twojego biznesu - dlaczego warto inwestować w reklamy?

Dzięki zaawansowanym narzędziom targetowania, reklamy trafiają do osób zainteresowanych konkretnymi produktami lub usługami.

Google Ads pozwala na precyzyjną kontrolę kosztów kampanii, dzięki pobieraniu opłat za kliknięcia w reklamy. Wyświetlają się one na samej górze wyników wyszukiwania, co zwiększa szanse na dotarcie do potencjalnych klientów. Pozwala to również zwiększyć ilość odwiedzin na stronie internetowej, przekładając się tym samym zwiększenie szansy na dokonanie zakupu.

Reklamy w Google pozwalają na dokładne śledzenie wyników kampanii oraz mierzenie jej skuteczności. Umożliwia to dostosowanie strategii reklamowej do potrzeb Twojej firmy.

Jak wygląda współpraca z Bestin.media?

Zamówienie reklam

1. Skontaktuj się z nami – Opowiedz nam o swojej firmie, a my powiemy, jak możemy Ci pomóc

2. Wypełnij brief – Po rozmowie wyślemy do Ciebie brief, na którego podstawie przygotujemy darmową strategię

3. Zaakceptuj strategię – Jeżeli plan działania Ci odpowiada, ustalamy cele i podpisujemy umowę

4. Rozpoczynamy działania – Przystępujemy do pracy i tworzymy dla Ciebie skuteczne kampanie marketingowe

Pozostałe usługi

Sprawdź, jak możesz rozwinąć swój biznes

Facebook Ads

Instagram Ads

TikTok Ads

Allegro Ads

Fala

Nie trać czasu na eksperymenty
z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.

Masz pytania?

Zostaw swój numer, a my oddzwonimy w ciągu godziny!