Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer52699/public_html/autoinstalator/test.bestin.media/wordpress18890/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Kariera - Bestin.

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią teamu Bestin.!

Dlaczego my?

W naszym firmie stawiamy na relacje. Każdy z nas wnosi coś nowego i równie wartościowego do funkcjonowania i rozwoju zespołu. Wzajemnie się uczymy i wymieniamy doświadczeniami, dzięki czemu codziennie stajemy się coraz lepsi w swoim fachu, a jednocześnie tworzymy zgrany i stabilny team.

Pracując w bestin.media zyskujesz:

Wiedzę w zakresie, który ciebie interesuje. Interesuje Cię grafika, funkcjonowanie Social Media lub Google Ads? Doskonale! Oferujemy pakiety kursów, które wykształcą Cię w tych dziedzinach.

Praktyczne doświadczenie. Wiemy, że merytoryka jest ważna, ale nic nie zastąpi zdobywania praktycznych umiejętności. Dołączając do naszego zespołu czekają na Ciebie specjalne zadania i projekty, które pomogą Ci rozwijać się i kształcić w wybranej branży

Wsparcie zespołu. W bestin.media jesteśmy jak rodzina. Wspieramy się i uczymy wzajemnie nowych rzeczy. Skuteczny marketing to dobra komunikacja i umiejętnośc współpracy w zespole. Jesteśmy jedną załogą, z którą nigdy nie wypadniesz na burtę 🙂

Możliwość rozwoju indywidualnego. W bestin.media cenimy kreatywność i pomysłowość. Masz pomysły i plany na rozwój firmy lub projektu? Możesz być pewny, że zostaną one przeanalizowane i wzięte pod uwagę.

Elastyczne godziny pracy. Cenimy sumienność i rzetelność, jednak wiemy, że każdy ma inny system pracy. Dla nas liczy się efekt, a nie sztywne ramy czasowe wpisane w system. W bestin.media możesz liczyć na elastyczny grafik, który do Ciebie dostosujemy.

Oferujemy staże i praktyki w zakresie digital marketingu. Zdobędziesz doświadczenie i wiedzę, która będzie dla Ciebie wartościowa w dalszej ścieżce rozwoju zawodowego.

Nasze wartości

W bestin.media cenimy przede wszystkim kreatywność, ambicję i zaangażowanie. Chcemy dawać szansę na rozwój osobom, które nie boją się wychodzić poza swoją strefę komfortu i próbować nowych rzeczy.

Nie masz doświadczenia w marketingu? Nic nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy. Dla nas liczy się chęć podjęcia działań i ambicja, do tworzenia nieszablonowych i kreatywnych rzeczy.

Szanujemy nawzajem siebie i swoją pracę, a zespół traktujemy jak drugą rodzinę. Stawiamy na komunikację i dobre relacje, bo wiemy, że to fundament sukcesu.

Kogo szukamy?

Poszukujemy młodych osób, które nie boją się wyzwań i chcą podjąć pracę lub staż w branży marketingowej.

Interesujesz się tematyką grafiki, Social Media lub Google Ads, ale nie masz doświadczenia w marketingu? Nic nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy. Dla nas liczy się chęć podjęcia działań i ambicja, do tworzenia nieszablonowych i kreatywnych rzeczy.

Wierzymy, że każda osoba może mieć realny wpływ na nasze projekty, dlatego cenimy każdy pomysł i propozycje. Chcieć to móc i tym w bestin.media się kierujemy!

Poszukujemy osób, które chcą być na fali marketingu

Nie trać czasu na eksperymenty
z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.