Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer52699/public_html/autoinstalator/test.bestin.media/wordpress18890/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Słowniczek bestinowy F - Bestin.
Słowniczek bestinowy F

Słowniczek bestinowy F

FF – Flat free – stały koszt emisji reklamy na serwisie w określonym czasie (np. 1,2,3… dni, tydzień itd.).

Fiksacje – momenty, w których wzrok pozostaje skupiony lub unieruchomiony przez kilkadziesiąt lub kilkaset milisekund. Parametr jest o tyle ważny, że zgodnie z wynikami badań naukowych, człowiek jest w stanie przetwarzać informację wzrokową z otoczenia tylko podczas fiksacji wzroku.

Flat design – projektowanie płaskie. Eliminacja takich elementów jak gradienty, cieniowanie, ograniczenie kolorystyczne, stosowanie prostych kształtów i fotografii.

Farmy linków – farmy linków, kupowanie/sprzedawanie linków, wymiana ,,link za link” itd. (Zob.: Black Hat SEO).

Follow (obserwacja konta innych osób/marki) – im więcej osób obserwuje profil, tym jest on lepiej pozycjonowany w serwisie, dociera do większej liczby osób, generując zasięg i wywołując inne interakcje.

FOMO (Fear of Missing Out) – lęk przed pominięciem (syndrom pojawiający się u użytkowników mediów społecznościowych, lękających się, że przegapią coś istotnego i ominie ich to bezpowrotnie).

Fomersi – charakteryzują się niższa samooceną w porównaniu do przeciętnych użytkowników Internetu. Skłonność do negatywnego myślenia o sobie jest związana z nieustannym porównywaniem się do innych ludzi – obcych i znajomych – oraz postrzeganiem własnego życia przez pryzmat życia innych osób. (Zob.: FOMO)

Nie trać czasu na eksperymenty z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.

Sprawdź również

Nie trać czasu na eksperymenty
z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.