Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer52699/public_html/autoinstalator/test.bestin.media/wordpress18890/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Słowniczek bestinowy N - Bestin.

Słowniczek bestinowy N

Newsletter – posiada jeden stały wygląd szablonu, że zmieniającą się tylko treścią w kolejnych edycjach. Jest formą komunikacji regularnej. Jego celem jest informowanie o nowościach, zmianach, ofertach, czy aktualizwacjach w obrębie danej firmy lub tematu.

Nienaturalne linkowanie (SPAMING) – linki są pozyskiwane poprzez umieszczanie ich na forach internetowych czy też przez Systemy Wymiany Linków. (Zob.: Black Hat SEO)

Nowy marketing – (Inbound Marketing) – tym terminem określa się każdą strategię marketingową polegającą nie na kupowaniu, a na wypracowaniu zainteresowania odbiorców.

Narzędzia (Tools) – podmioty, które dostarczają oprogramowanie do realizacji kampanii reklamowych w Internecie, do zarządzania emisją i do serwowania reklam graficznych, tekstowych, do wysyłki mailingów, do pomiaru skuteczności kampanii reklamowych, do badania ruchu na stronach internetowych, itd.

NFC – Near Field Communication – krótko zasięgowy, wysokoczęstotliwościowy, radiowy standard komunikacji pozwalający na bezprzewodową wymianę danych na odległość do 20 centymetrów (np. Płatności, dane pomiędzy telefonami – kontakty, zdjęcia itp.).

(NOT SET) – nieokreślona, nieustalona czy też niezdefiniowana. Wartość ta pojawia się w przypadku, gdy Analytics nie potrafi rozpoznać z jakiej kampanii przyszedł dany użytkownik lub jakie słowo kluczowe wpisał przychodząc na nasz serwis.

(NOT PROVIDED) – dane niedostępne ze względu na ochronę prywatności użytkownika przez Google

NOA – Najbardziej oczekiwana akcja – to czynność, którą użytkownik powinien zrobić po wejściu na Twoją stronę internetową. Może to być wykonanie telefonu (umieść go wtedy w jak najłatwiejszy do znalezienia miejscu), wypełnienie formularza, zapisanie się na email. NOA może być utożsamiana z konwersją. (zob.: konwersja)

Nie trać czasu na eksperymenty z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.

Sprawdź również
Słowniczek bestinowy B

Słowniczek bestinowy B

Bounce Rate (BR) – współczynnik odrzuceń – wyrażony w procentach, porównuje liczbę odwiedzających stronę, która przybywa i natychmiast opuszcza stronę, z tymi którzy pozostają i

Czytaj więcej »
Słowniczek bestinowy Z

Słowniczek bestinowy Z

Zgłoszenia spam – liczba zgłoszeń dotyczących działalności danej firmy. Ma wpływ na reputację marki. Złoty krąg – oscyluje wokół 3 pytań: Co – obszar, jakim

Czytaj więcej »

Nie trać czasu na eksperymenty
z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.