Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer52699/public_html/autoinstalator/test.bestin.media/wordpress18890/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Słowniczek bestinowy O - Bestin.

Słowniczek bestinowy O

OR – Open Rate – liczba otwartych maili w stosunku do wysłanych x100%.

Opt – out – wypis z bazy. (Zob.: Bazy odbiorców)

OM (Open Market) – powierzchnia reklamowa udostępniona na sprzedaż w modelu aukcyjnym wszystkim zainteresowanym podmiotom na tych samych zasadach.

Opis na Instagramie (tzw. Bio) – do wykorzystania 150 znaków. Opisz to, co znajdziemy na twoim profilu. To miejsce, gdzie budujesz pierwsze wrażenie. Opis i to co zobaczymy na profilu powinny zachęcać do kliknięcia ‘follow’.

Oferta – rodzaj postu na Fb, uzupełniony grafiką, filmem zawierające informacje, gdzie użytkownik może skorzystać z oferty, poznać jej szczegóły (adres sklepu, strony www itd.) Zwykle zawiera oferty rabatowe, kupony zniżkowe, prezenty do zakupu.

Open source – oprogramowanie otwarte, które można dowolnie modyfikować lub uzupełniać o pisane dedykowane wtyczki.

Optymalizacja Konwersji (ang. Conversation Rate Optimization) – proces zwiększania wskaźnika konwersji na stronie czy w sklepie internetowym. Polega na tym, aby jak najwięcej osób odwiedzającyh na stronie wykonało konwersję (np. Sprzedaż). Proces zwiększenia odsetki użytkowników, którzy podejmują pożądane działania na stronie internetowej (realizują konwersję).

Organiczne wyniki Google (inaczej bezpłatne, naturalne) – wyniki wyszukiwania niebędące reklamą ustalane na podstawie algorytmu Google.

Nie trać czasu na eksperymenty z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.

Sprawdź również

Nie trać czasu na eksperymenty
z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.