Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer52699/public_html/autoinstalator/test.bestin.media/wordpress18890/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
5 aplikacji, które przydadzą Ci się podczas prowadzenia konta na Instagramie - Bestin.

5 aplikacji, które przydadzą Ci się podczas prowadzenia konta na Instagramie

Instagram sam w sobie oferuje wiele narzędzi oraz funkcji, które znacznie pomagają w pracy jako Social Media Manager lub Content Creator. Budowanie kontentu, a przede wszystkim spójna identyfikacja marki, czyli kolory, szablony, fonty, to ważny element wizerunku marki.  Poniżej podpowiadamy Ci kilka narzędzi mobilnych, które z pewnością przydadzą Ci się, jeśli pracujesz na Instagramie! I najważniejsze – są darmowe!

Preview

Jeśli zwracasz uwagę na estetykę i spójność Twojej instagramowej siatki (tzw. feedu), aplikacja Preview będzie dla Ciebie prawą ręką. Dzięki temu narzędziu, możesz zaplanować wizualnie posty w taki sposób, aby pasowały do poprzednich.

Aplikacja Preview

Unfold

Wygląd i estetyka Insta Stories nie jest bez znaczenia. Aplikacja Unfold została stworzona do kreowania wyjątkowych relacji, które z pewnością wyróżnią się na tle innych. Unfold oferuje kilka standardowych szablonów, czcionek oraz kolorów, które możesz wykorzystać przy tworzeniu Twojego stories. W narzędziu możliwy jest również zakup szerszej gamy szablonów oraz funkcji.

Aplikacja Unfold

VSCO

VSCO było swego czasu topową aplikacją do przeróbki zdjęć, ale jej sława wciąż trwa. Aplikacja oferuje możliwość obrabiania zdjęć oraz nakładania na nich wyjątkowych filtrów, które z pewnością stworzą spójną siatkę na Twoim profilu.

Aplikacja VSCO

Inshot

Inshot to aplikacja mobilna dla wszystkich fanów filmików, które na Instagramie mają się coraz lepiej. W narzędziu możesz przerabiać nie tylko posty w postaci wideo, ale również Rolki (Reels), które obecnie królują na Instagramie i pozwalają zbierać twórcom ogromne zasięgi.

Aplikacja inshot

Canva

Na koniec niezawodna Canva, która poniekąd łączy w sobie wszystkie poprzednie narzędzia. Występuje zarówno w wersji mobilnej jak i na desktopach. Funkcji, jakie daje to narzędzie, jest ogrom, ale najistotniejsze z nich to: szablony na posty, rolki oraz relacje, możliwość edycji filmów oraz zdjęć, duży zasób elementów darmowych.

Canva

Mam nadzieję, że post był dla Ciebie przydatny. Jeśli znasz jeszcze inne aplikacje, którymi chcesz się podzielić, koniecznie wyślij mi je na maja@test.bestin.media i koniecznie zajrzyj na naszego bloga, gdzie znajdziesz inne ciekawe wpisy!

 

Nie trać czasu na eksperymenty z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.

Sprawdź również
Słowniczek bestinowy C

Słowniczek bestinowy C

CTR – Click Throught Ratio = kliknięcia w reklamę/wyświetlenia reklamy. CR – Conversion Rate = dokonujący akcję/przychodzący z reklamy. CPM – Cost Per Mille –

Czytaj więcej »

Nie trać czasu na eksperymenty
z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.