Jak dodać użytkownika do Google Moja Firma?

Jak dodać użytkownika do Google Moja Firma?

Umiejętność dodawania użytkownika do wizytówki Google Moja Firma może się przydać, kiedy chcesz dać dostęp do konta agencji marketingowej, albo dodać kogoś z firmy.

Jakie rodzaje dostępu można nadać nowemu użytkownikowi?

  • Właściciele

Właściciele mają uprawnienia, aby dodawać innych użytkowników. Na koncie zawsze jest jeden właściciel główny – tej osoby nie można usunąć z profilu, chyba że przekaże się jej rolę innej osobie.

  • Menedżerowie

Menedżerowie mają podobne uprawnienia co właściciele, ale nie mogą usunąć profilu firmy i nie mogą zarządzać użytkownikami.

Dokładna lista uprawnień znajduje się w supporcie Googla.

Jak dodać użytkownika do Google Moja Firma?

Po wybraniu roli, nadszedł czas na dodanie użytkownika do konta Google Moja Firma.

  1. Z menu wizytówki wybieramy zakładkę Użytkownicy.
  2. Następnie klikamy Dodaj użytkowników.
  3. Wpisujemy maila osoby, którą chcemy dodać, wybieramy jej rolę i klikamy Zaproś. Teraz wystarczy, że użytkownik zaakceptuje zaproszenie, które dostanie na swojego maila.

Mam nadzieję, że ten tekst okazał się dla Ciebie przydatny i dowiedziałaś/eś się czegoś nowego. Jeśli masz jakieś pytania, to pisz śmiało na maila agata@test.bestin.media. Po przeczytaniu tego artykułu, zajrzyj koniecznie do pozostałych treści. Dowiedz się także, jak stworzyć dobrą stronę internetową! Natomiast jeśli interesują Cię reklamy Google, zobacz naszą ofertę!

Sprawdź również
Słownik marketingowy L

Słownik marketingowy L

LP Landing Page – strona docelowa, na którą trafia użytkownik po kliknięciu w reklamę. Celem jest konwersja – zbieranie leadów, sprzedaż produktu/usługi, zapis na newsletter

Czytaj więcej »
Słowniczek marketingowy Z

Słownik marketingowy Z

Zgłoszenia spam – liczba zgłoszeń dotyczących działalności danej firmy. Ma wpływ na reputację marki. Złoty krąg – oscyluje wokół 3 pytań: Co – obszar, jakim

Czytaj więcej »
Słownik marketingowy M

Słownik marketingowy M

Mobile marketing – to marketing wykonywany za pośrednictwem urządzenia mobilnego, np. telefonu komórkowego, tabletu. Metoda otwartego sortowania kart – uczestnicy sami tworzą kategorię w oparciu

Czytaj więcej »

Masz pytania?

Zostaw swój numer, a my oddzwonimy w ciągu godziny!