Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer52699/public_html/autoinstalator/test.bestin.media/wordpress18890/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Jak podłączyć kartę do konta reklamowego TikToka? - instrukcja - Bestin.
TikTok okładka

Jak podłączyć kartę do konta reklamowego TikToka? – instrukcja

Jak każda platforma, TikTok również daje możliwość twórcom do promowania się oraz reklamowania. Służy do tego TikTok for Buisness, narzędzie dla twórców, które ułatwia wykonywanie firmowych działań na przestrzeni TikToka.

Jak włączyć konto biznesowe?

To bardzo proste. Z poziomu widoku profilu, naciśnij trzy równoległe paski w prawnym, górnym rogu ekranu. Następnie wybierz ,,Ustawienia i prywatność”, ,,Zarządzaj kontem”, a na końcu ,,Przełącz się na Konto Biznesowe”. Co zmieni przełączenie konta na biznesowe?

  • rozszerzone dane statystyczne;
  • dostęp do biznesowych dźwięków;
  • zarządzanie TikTokiem z poziomu biznesowego;
  • możliwość reklamowania się.
Jak podpiąć kartę?

Niezbędne dla naszego promowania się na TikToku jest podłączenie karty, z której ściągane będą opłaty za poszczególne reklamy. Poniżej przedstawiamy Wam szczegółową instrukcję, jak wykonać ten krok.

  1. Otwórz w nowej karcie link https://ads.tiktok.com/i18n/login? redirect=https%3A%2F%2Fads.tiktok.com%2Fi18n%2Fhome, następnie kliknij ,,log in with tiktok”.

2. Następnie wybierz drugą opcję i wpisz dane:

3. Kliknij „J”. Wtedy rozwinie się lista, a z niej wybierz zakładkę ,,payment”.

4. Kliknij w ,,add a new payment method”

5. Po uzupełnieniu danych z party wybierz ,,submit” i gotowe 🙂

Mam nadzieję, że wpis okazał się dla Ciebie przydatny i skorzystasz z niego przy najbliższej, możliwej okazji. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz na maja@test.bestin.media.

Nie trać czasu na eksperymenty z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.

Sprawdź również

Słowniczek bestinowy S

SEM – (czyli: Search Engine Marketing) – ma na celu promowanie stron internetowych poprzez zwiększenie ich widoczności na stronach wyników wyszukiwania. SEM składa się z

Czytaj więcej »

Słowniczek bestinowy U

UGC – (czyli: User Generated Content) – treści (wpisy, zdjęcia, wideo itp.) tworzone przez użytkowników serwisu, platformy itp. Unique User/Unique Visitor (UU/UV) – unikalny użytkownik.

Czytaj więcej »

Nie trać czasu na eksperymenty
z reklamami PPC.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umów się na darmową konsultację.