Aplikacje do tworzenia rolek okładka

Najlepsze aplikacje do tworzenia rolek

Internet zdominowały krótkie formy video! Nie ma odwrotu. Jeśli chcesz, by Twoja aktywność w social mediach była widoczna, musisz tworzyć rolki. Nie potrzebujesz do tego ani specjalistycznych umiejętności montażysty, ani komputera z płatnym oprogramowaniem do montowania. Wystarczy Ci telefon i jedna wybrana aplikacja do rolek. 

Montowanie rolek w aplikacji Instagram i TikTok

Zarówno Instagram, jak i TikTok umożliwiają podstawową edycję filmów, ale nie są to bardzo rozbudowane narzędzia. Jeśli zależy Ci na tym, by się wyróżnić, korzystaj z zewnętrznej aplikacji do tworzenia rolek. Masz wtedy zarówno więcej opcji montażu, jak i większą kontrolę nad jakością. 

Bezpłatne, najlepsze aplikacje do tworzenia rolek

Każda z wymienionych poniżej aplikacji do rolek ma zarówno podstawową wersję bezpłatną, jak i płatną wersję pro. W przypadku tych aplikacji (w momencie pisania tego artykułu) wystarczy Ci w zupełności wersja bezpłatna. 

Płatne aplikacje do rolek – dodawanie napisów

Tak, jak pisaliśmy wyżej, podstawowe, bezpłatne wersje aplikacji do rolek są wystarczające. Chcę Ci jednak pokazać najlepszą moim zdaniem aplikację do dodawania napisów. Jest to aplikacja na iOS i nazywa się Liro. Pozwala na automatyczne, bardzo szybkie dodawanie napisów do rolek, ponieważ sczytuje to, co mówisz w filmie. Subskrypcja roczna aplikacji Liro to koszt niecałych 300 zł, ale twórcy oferują także 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Aplikacja świetnie sobie radzi z językiem polskim i nie wymaga wielu poprawek, a edycja tekstu przebiega sprawnie.

Najlepsze aplikacje do tworzenia rolek - płatne liro
Liro

Wybierz i przetestuj jedną aplikację do rolek

Jeśli myślisz sobie teraz “Ok, to którą z tych pięciu aplikacji do rolek mam wybrać?” to spieszę z odpowiedzią. Wybierz jedną z bezpłatnych, jakąkolwiek. Szybko zorientujesz się, czy jest dla Ciebie intuicyjna i czy Ci odpowiada. Kolejność polecanych aplikacji jest przypadkowa, ale wszystkie są przeze mnie sprawdzone i przetestowane. Myślę, że szybko znajdziesz najlepsze dla siebie aplikacje do tworzenia rolek. Powodzenia w podnoszeniu jakości Twoich rolek! Gdybyś miał/a jakieś pytania, napisz do mnie na karolina@test.bestin.media i przeczytaj nasz wpis na temat wyboru między rolkami a relacjami! Natomiast jeśli interesują Cię reklamy Instagram, zobacz naszą ofertę!

Sprawdź również
Dlaczego TikTok ucina zasięgi okładka

Dlaczego TikTok ucina zasięgi?

Zastanawiasz się, dlaczego TikTok ucina zasięgi? Algorytm TikToka dla wielu, nawet najbardziej doświadczonych marketerów i nie tylko, wciąż pozostaje zagadką. Filmy bardzo łatwo wybijają się

Czytaj więcej »

Masz pytania?

Zostaw swój numer, a my oddzwonimy w ciągu godziny!